До того часу, коли малюки почнуть говорити, вони вже знають практично всі частини тіла людини на рідній мові. Це не дивно, адже в повсякденному житті ми щодня повторюємо їх по кілька разів. Вивчити з дитиною частини тіла на інших мовах - це завдання складніше, але, слідуючи нашим методичним рекомендаціям, ви зможете досягти бажаного результату дуже швидко і з мінімальними зусиллями.

Вивчення іноземної мови з дитиною довірте фахівцям

Світова практика довела: чим раніше почати вивчення з дітьми чогось нового, тим кращим буде результат. Найчастіше батькам шкода своєї дитини, з побоювань, що якщо давати дитині багато інформації, то вона може заплутатися, і пропаде всяке бажання вивчати нове. Частково це, правда, якщо неправильно підійти до процесу навчання, то це буде тягарем не тільки дитині, а й батькам. Краще скористатися вже неодноразово перевіреною інформацією - дитина в ігровій формі  вивчає нові іноземні слова і цілі речення, робити їй це весело, а батьки радіють її успіхам.

Найчастіше читаючи форуми, блоги і групи по вихованню дітей, батьки жахаються від того, скільки помилкових, а головне, шкідливих порад дають ці джерела. Будь-яка мама, навчивши свого малюка десятку іноземних слів, вважає своїм обов'язком поділитися "навчальною" інформацією з іншими, до того ж  в 99% випадків вона дає погані поради, які в подальшому можуть знищити будь-яке бажання у дітей вчитися. Не варто довіряти сумнівній інформації в інтернеті.  В навчальному процесі  дітей краще дотримуватися наших методичних рекомендацій,заснованих на роботах кращих фахівців - вони перевірені на практиці тисячами батьків і дійсно працюють.

Найголовніше в навчанні малюків - системний підхід, без цього можна швидко зупинитися  у вивченні іноземних мов. Дотримуючись наших рекомендацій, дитина легко вивчить назви частин тіла на інших мовах, і це буде для неї не важко.

Практичні рекомендації до вивчення частин тіла з дітьми на інших мовах

Якщо при вивченні тварин, рослин, чисел, кольорів і т.д на іноземних мовах найбільш підходящим варіантом є книги, картки та інші посібники, то при вивченні частин тіла можна використовувати більш простий варіант - ляльки та іграшки. Діти охоче з ними грають, так чому б цим не скористатися?

Набагато простіше в процесі гри показати частину тіла на собі, на малюку або на ляльці і постаратися запам'ятати її назву іноземною мовою. Навчання повинно проходити в невимушеній атмосфері, дитину не слід змушувати, вивчення нового у нього має асоціюватися з чимось цікавим і веселим.

Також не варто забувати про повторення - це основа успішного навчання. При будь-якому зручному випадку спілкуйтеся з дитиною і задавайте питання. Наприклад, показуючи на руку, запитуйте малюка, як це слово звучить іноземною мовою. Таким нехитрим чином ви зміцните знання і не дасте дитині забути вивчене.