Зазвичай діти легко вчать назви та імена домашніх тварин, а ось з дикими тваринами може виникнути проблема. Завдяки нашим методичним рекомендаціям, які базуються на роботах визнаних світових фахівців, ви зможете вивчити зі своїм малюком назви лісових тварин на різних мовах в ігровій формі.

З чого розпочати вивчення лісових тварин на різних мовах?

Приблизно в 2 роки дитина вже знає всіх тварин, які його оточують, і більшу частину героїв з казок. Для того щоб вивчення іноземних слів не було тягарем, потрібно слідувати методичним рекомендаціям і постаратися залучити дитину. Допоможуть яскраві книги про тварин, казки, іграшки. Багато батьків помиляються, думаючи, що їх діти в ранньому віці можуть вивчити тільки найпростіші назви лісових тварин з картинок на різних мовах. Насправді це не так - дитина може, а головне, хоче вбирати в себе набагато більше інформації, тому освітній процес не можна припиняти ні на хвилину. Звичайно, все це повинно відбуватися в ігровій формі без будь-якого примусу, дітей досить легко залучити до вивчення іноземних слів, просто потрібно знати, з якого боку підійти.

Після прочитаної казки, ігри, мультфільму задайте дитині кілька запитань про лісових звірів, яких вона тільки що побачила або почула, промовте в голос їх назви на іноземній мові. Закріпіть матеріал, попросивши малюка повторити нові слова. Не забувайте раз на кілька днів розмовляти з ним, згадуючи пройдений матеріал.

У 3-4 роки можна почати перегляд дитячих фільмів на різних мовах з історіями про лісових тварин, також добре підходять книги з фотографіями і невеликими описами тварин. Освіта повинна відбуватися в ігровій формі, без примусу з боку батьків.

Діти дуже легко піддаються навчанню, коли знаходяться в групі однолітків. Якщо з вивченням деяких лісових тварин в цьому віці є якісь труднощі, то можна об'єднати кілька дітей в групу і проводити спільне навчання. Навіть, якщо діти будуть трохи старше - це не страшно, ваша дитина буде прагнути не поступатися їм, і навчання піде успішніше.

Ідеальний варіант вивчення лісових тварин на різних мовах – зоопарк

Ідеальний варіант для вивчення назв лісових тварин на різних мовах - похід з дітьми до зоопарку. Дитина сприймає навколишній світ на рівні емоцій. Книги, казки, відео, мультфільми та ігри, звичайно, грають величезну роль у вивченні, але якщо малюк побачить лісових тварин на власні очі, то йому буде набагато легше їх запам'ятати.

Завдяки нашим рекомендаціям, ви разом з дітьми зможете вивчити назви багатьох лісових тварин на іноземних мовах. Гуляючи в зоопарку потрібно закріпити матеріал: задавайте різні питання і розповідайте про побачених тварин щось нове, не забуваючи промовляти їх назви на іноземній мові.

Як вивчити назви лісових тварин на різних мовах?

Батьки для дитини - приклад для наслідування. Якщо ви самі не будете вживати іноземні слова, то дитина теж не буде цього робити. Намагайтеся якомога частіше розмовляти з малюком, використовуючи іноземні слова, в ранньому віці він буде їх сприймати на підсвідомому рівні і навчання пройде найбільш успішно.

Наша методика навчання активно використовується в усьому світі і на даний момент є однією з кращих. Слідуючи їй, ви без зусиль зможете вивчити з дітьми назви лісових тварин на різних мовах. Навчання відбуватиметься в невимушеній ігровій формі, головне - потрібно направити дитячу енергію в правильному напрямку!