Вивчення іноземної мови лише на перший погляд здається складним завданням, у вирішенні якої не обійтися без фахівця. Насправді, оволодіти іноземною мовою може кожний з нас, для цьго зовсім не обов'язково звертатися до репетиторів. Досить вибрати результативну методику і детально слідувати всьому, що радить автор і ретельно працювати та сумлінно виконувати всі пункти.

Вивчення будь-якої мови містить у своїй основі постійне поповнення словникового запасу. Щоб систематизувати цей процес, правильним буде розмежувати уроки на вивчення груп слів, що належать до однієї тематики. Наприклад, вивчення нових слів на тему «Будинок» краще роз’єднати на підтеми: вітальня, кухня, спальня, дитяча, коридор, ванна кімната, туалет, комора і т. д. В межах кожної теми ми будемо знайомитися із усім, що нас оточує.

Методи вивчення іноземних слів для дорослих і дітей

Вивчивши слова і фрази пов’язані з кімнатами, ми вирушаємо до ванної. Слід зазначити, що ванна кімната на всіх мовах світу звучить по-різному, але нічого страшного - адже ми вивчаємо матеріал у межах однієї мови, а не всіх одразу! Якщо ми говоримо про вивчення іноземної мови для дітей, тоді незайвим буде заздалегідь підготувати кольорові картки, які запам'ятовуються яскравими картинками і містять перелік слів про ванну кімнату. У процесі навчання показуйте дитині картинки з написаним словом, а потім повторюйте разом. Цей метод гарний тим, що працюють відразу два типи пам'яті: зорова і слухова.

Якщо вивчення з картками неможливе, тоді вирушайте разом до ванної і починайте освоєння прямо «на місці», називаючи все, що вас оточує в даному приміщенні. Повірте, цей момент можна зробити дуже веселим і дитина сама, з великим задоволенням, буде активно опановувати іноземну мову.

Окрім карток або візуального прикладу, можна вчити слова на тему ванна кімната  за допомогою аудіо матеріалів. Сьогодні в продажу і в вільному доступі в Інтернеті є чимало корисних записів, які допоможуть вам у вивченні іноземної мови. Вмикайте запис і дотримуйтеся інструкцій диктора. Намагайтеся, якомога більше слухати іноземну мову і збагнути хоча б загальний зміст - на початковому етапі цього буде достатньо.

Якщо ви вивчаєте іноземну мову з дитиною, буде корисним обговорювати та повторювати вивчене разом. Для цього зовсім не обов'язково сідати за стіл і налаштовуватися на навчання. Згадувати нові слова можна на прогулянці і за переглядом телевізора - головне, щоб процес навчання був безперервний і різноманітний. Інакше, малюк втратить до нього цікавість, а змушувати вчити через силу - це погано і дуже нелегко.

Засвоївши слова на тему «ванна кімната», переходьте до наступного. Так поступово ви поповните свій словниковий запас і зможете без вагань називати все, що вас оточує в будинку. А якщо вдома ми все вже знаємо, прийшла пора рухатися далі: розширюючи свій словниковий запас і осягаючи нові розділи вивчення іноземної мови!