Творчий підхід, а не банальне зубріння – найрезультативніша стратегія вивчення іноземних мов. Завдяки їй буде просто вивчати перелік овочів на різних мовах світу. Особливо, якщо до овочів, розкладених на кухні, прикріпити картки з їх назвою на іншій мові, або на інших мовах. Цей метод дає гарну віддачу, ніж просте перебирання карток по пам’яті. Ви підключаєте асоціативну і візуальну пам'ять. Ми запам'ятовуємо 95% за допомогою цих двох видів пам'яті. Ходити по такій кухні буде навіть цікаво.

Овочі на різних мовах світу.

Розроблено безліч методів для того, щоб мову вчити стало легше. Існують і відеокурси, і різні школи, і маса різноманітної літератури. Серед багатьох рекомендацій виділимо одну, але найважливішу: не варто навчатися мало. Здавалося б, така проста порада і це так очевидно. Основною проблемою багатьох людей, з якими я спілкувався, у вивченні було те, що вони виділяли для навчання занадто мало часу. Це головне і  без нього зовсім ніяк. Для прикладу розповім, як середньостатистична людина самостійно навчається. Наприклад, знайшла ця сама умовна людина такий нібито чарівний (як мабуть деякі думають) метод - вивчення слів на картках. Прочитав безліч  відгуків - скрізь пишуть, що все, мовляв, дуже просто. Після цього зацікавлений учень відкриває у своєму браузері список слів на тему овочі. Далі може разок прочитати, можливо послухати аудіо і навіть подивитися кліп на ютубі по темі і промовивши про себе, розуміючи, що сьогодні всі слова пам'ятає - закрити вкладку. І більш до цього не повертатися.

І так може тривати місяцями, в тому числі і з іншими темами. Фактично окрім переліку слів на тему овочі, людині необхідно вивчити ще безліч інших тематик. Практика показує - одного «сеансу» - мало. Пройдений матеріал потрібно повторювати  знову і знову для зміцнення у свідомості не на один день. Цей «студент» подумки пояснить свою безвідповідальність - складністю саме цього методу, чи складністю самого вивчення іноземної мови. Я хочу, що б Ви (мої дорогі читачі) зрозуміли: «чарівна пігулка», включаючи метод (із використанням карток), або швидкий варіант вивчення слів на будь-яку тематику знайдена - її не слід «прийматити» лише раз. Спробуйте інші варіанти навчання, повторюючи пройдений матеріал багаторазово і Ваша наполегливість обов'язково дасть свої плоди. Ви будете чітко розуміти слова не тільки на тему овочів, але і багатьох інших тем.

Деякі кладуть книжку під подушку і в буквальному сенсі впевнені, що знання здобудуть. Логіки в цьому немає. Я хочу, щоб Ви чітко розуміли, що «халяви» не буде.  Слова з карток Вам у пам'ять не вчепляться. Вам доведеться витрачати час (і чим більше - тим краще) на досягнення своєї мети. Хочете вивчити назви овочів на всіх мовах - будь ласка, все це є на нашому сайті (alfavit-online.in.ua). І не так вже важливо, які саме слова Ви будете вивчати. Головне, що б Ви старалися, повторювали - і тоді все у Вас вийде!