На сьогоднішній день кожна, поважаюча себе, людина повинна знати хоча б одну іноземну мову. Ви можете не знати як правильно пишуться слова, головне що б Ви змогли зрозуміти співрозмовника (іноземця) і зуміти донести до нього потрібну інформацію. І в даному випадку в першу чергу потрібен хороший словниковий запас.

Вивчити з початку приблизно тисячу іноземних слів, може здатися нездійсненним завданням. Найпростійший вихід - це навчання за картками! Використовуючи цей метод, Ви зможете вивчити будь-яку тематику. Наприклад, у даній статті ми з Вами розглянемо слова по темі транспорт з перекладом на всі мови світу. Розкрити транспортну тему буде набагато простіше у вигляді гри або візуалізації, а не за допомогою стандартного заучування простого тексту.

Для більш зручного навчання ми врахували всі необхідні нюанси. Процес навчання зробили схожим на гру, яка асоціюється з приємним проведенням часу, а не тягарем. Для максимального засвоєння слів на тему транспорт - ми виділили її в окрему категорію, де вся увага спрямована на розкриття транспортної тематики.

Вивчаємо слова на тему: Транспорт

Почавши вивчення слів транспортної темі, Ви зможете знайти тут безліч карток, які стануть у пригоді. Для навчання потрібен напарник. Він буде промовляти слова російською, а Ви - показувати картинки на іноземній мові. Якщо слово Ви називаєте не вірно, то напарник повинен дати підказку.

Слова, які Ви не змогли запам’ятати   з першого разу, повинні повторюватися напарником знову і знову, поки Ви не засвоїте всі слова про транспорт.

За допомогою такого способу Ви легко зможете запам'ятати багато слів, за невелику кількість часу. Відбувається це за рахунок того, що одночасно будуть задіяні зорова пам'ять і частково зубріння, але в більш м'якій формі. Тепер не потрібно збирати переклад слів з різних сайтів. Вони всі вже зібрані в одному місці - тут (alfavit-online.in.ua)!

Щоб перевірити рівень того, наскільки добре у Вас виходить вчити перелік слів на тему «транспорт» - є дуже хороший спосіб. Суть його полягає у виборі відповідній картинки, названому напарником, речі. Можна збільшити складність обмеженням часу і відсутністю підказок від напарника.

Для скрупульозних людей - пропонуємо вести детальну статистику правильних і помилкових відповідей. Завдяки їй Ви зможете визначити, які слова Вам потрібно ліпше вивчити, а з яким відсотком слів Ви впоралися добре.

Цей спосіб підійде для людей будь-якого віку. Від малечі до пенсіонерів - вікових обмежень тут немає. Атмосфера гри буде цікава маленьким читачам, а детальність розкриття теми про транспорт стане в пригоді для старшої категорії наших читачів.

Отже, якщо Вам раптом захотілося вивчити багато іноземних слів за рекордний термін і досить комфортно (не перевтомлюючись), то метод карток буде для Вас, як чарівна паличка. Важливо: вся інформація абсолютно безкоштовна!