Веселий рахунок для дітей (числа)

Цифри демонструють систему знаків для запису відповідних чисел («слів»). Вивчати з дитиною цифри можна тоді, коли він почав розмовляти. Вивчаємо цифри з малюками в цікавій ігровій формі, щоб заняття доставляли їм радість.

Які різноманітні цифри

Арабські цифри використовуються в багатьох країнах світу. Щоб діти швидко навчилися їх правильно писати, дорослі придумали прописи. Використання пропису допоможе розвинути навички письма у малюків. Цифри для дітей можна розфарбовувати в розмальовках.

Маленькі дітлахи, немов губка, швидко вчаться. У дитячих садках сьогодні малюки вивчають іноземні мови. Дітям буде легко написати цифри англійською, якщо вони вже засвоїли всім нам знайомі арабські цифри. Їм залишиться вивчити, як називаються цифри англійською мовою і як пишуться цифри прописом.

Навчитися писати цифри німецькою для дітей не складе труднощів. Малюки їх уже знають: вони такі ж, як англійські цифри. Дітям подобається гратися в різні ігри, такі як «Вивчаємо цифри», де їм потрібно порахувати іноземною мовою іграшки і предмети на картинках.

А якщо взяти грецькі цифри, то вони зовсім інші. Щоб навчитися їх писати, доведеться попрацювати. Це вам не цифри французькою, які точнісінько схожі на арабські.

Порахуємо разом

Негоже казати , що цифр багато. Але всі вони різні. Деякі - з завитками, інші - з хвостиками. Одні дивляться в ліву сторону , інші - в праву . Як же малюкові їх запам'ятати і не переплутати? Насправді , це зовсім не важко , якщо процес навчання зробити доступним і цікавим. Починати рахування можна на пальцях . Якщо дитина освоїть рахунок в такій формі, то йому набагато простіше буде засвоїти письмове позначення цифр, і як пишуться вони прописом. А порахувати можна практично все: машини на вулиці, дівчаток і хлопчиків на ігровому майданчику, пташок на гілці. Вчити числа можна за допомогою циферблата годинника. Наприклад: 7:00 - пора вставати!

Вчимо веселі віршики про рахунок для дітей разом з ними. Малюки швидко засвоять і порядковий рахунок і зворотний.