Дитина починає пізнавати світ з перших хвилин життя і в той час, як починає говорити, вже дізнається багато предметів та їх назви. Як стверджують провідні світові фахівці в галузі педагогіки і психології дитинства, вивчати з дитиною назви фруктів на різних мовах потрібно не в 4-5 років, як передбачалося раніше, а з двох років.

Мозок дитини як губка, він має унікальну здатність вбирати величезну кількість інформації, набагато більше, ніж здатний мозок дорослої людини. Однак давати інформацію слід невеликими порціями, з кожним разом збільшуючи обсяг.

Вивчаємо з малюком назви фруктів на різних мовах

Виховання і навчання дитини - тяжка праця, до якої батьки повинні підійти з повною віддачею. Для одних мам і батьків заняття з дитиною проходять легко і весело, інші не можуть зрозуміти, як правильно вивчати з малюком назви фруктів на іноземній мові, і роблять грубі помилки, які значно ускладнюють освітній процес. Наша інформація основується на базі наукових робіт визнаних світових фахівців, дотримуючись їх, вивчення фруктів на різних мовах буде цікавою і захоплюючою грою і для дітей і для їх батьків.

Перш за все, потрібно запам'ятати, що в ранньому віці візуалізація предметів для дітей стоїть на першому місці. Для того, щоб вивчити назви фруктів на іноземній мові в 2 роки дитина повинна мати уявлення: як вони виглядають,  які на дотик, запах і смак, через кілька занять малюк без зусиль буде відрізняти, наприклад, грушу від яблука. Деякі фрукти, на які може бути алергічна реакція або екзотичні фрукти, можна замінити на іграшки або картки з малюнком.

У 4-5 років дитина вже добре знає найбільш поширені фрукти і ягоди, а для вивчення більш рідкісних сортів можна використовувати картинки з описами. Малюк легко запам'ятає не тільки картинку, але і в яких країнах зростають різні фрукти і ягоди. З невеликими тематичними блоками інформації йому буде набагато простіше впоратися. Дитина, завдяки таким заняттям, відмінно підготується до школи і буде на голову вище своїх однолітків за інтелектуальним розвитком.

Як правильно вивчати фрукти з дітьми?

Проаналізувавши методичні рекомендації, ви зрозумієте, що в 2 - 4 роки будь-яке навчання, в тому числі й іноземних мов, для дитини повинно проходити в ігровій формі без примусу. Зацікавити дітей дуже просто, але не всі батьки розуміють, як це зробити, і починають примушувати своє чадо до навчання. Це взагалі невірно, таким чином, мами і тата відбивають будь-яке бажання у малюків вчитися, і будь-яке вивчення чогось нового в майбутньому може асоціюватися з негативом.

У 4-6 років потрібно починати прищеплювати дітям почуття відповідальності і розвивати посидючість. Але робити це слід дуже обережно, щоб не знищити бажання вивчати нове. Невеликими порціями, починаючи всього з 5-ти хвилин в кілька годин і мотивуючи солодощами або переглядом мультиків можна і потрібно саджати дитину за вивчення чогось нового. Потім час навчання слід потроху збільшувати. Уважно стежте за реакцією дитини, якщо вона кілька разів категорично відмовляється продовжувати вивчення і влаштовує істерики, отже, ви неуважно вивчили методику і щось робите не так. Малюкові потрібно прищеплювати бажання вчитися таким чином, щоб йому самому це було цікаво.