Вивчення такої теми як зовнішність і характер людини іноземною мовою, є мабуть, найбільш великою і цікавою справою. В її рамках ми вчимося описувати один одного, свої звички, характеристики та особливості. Приступаючи до вивчення іноземних слів цього розділу, доречним буде класифікувати матеріал на 2 складові: зовнішні дані і характер (психологічні особливості).

Починати вивчення іноземних слів краще з зовнішніх характеристик, тому що вони наглядні, тому краще запам'ятовуються. Розпочніть з опису особи: запам’ятайте , як вимовляється іноземною мовою ніс, рот, очі, щоки, вуха, волосся... Перебуваючи біля дзеркала, пам'ятайте, що ми вчимо слова на тему зовнішність і характер, тому постійно повторюйте пройдений матеріал - це допоможе краще і швидше засвоїти отримані знання. Можна також користуватися спеціальними навчальними картками або аудіозаписами.

Коли ви безперешкодно зможете розповідати про особу іноземною мовою, переходьте до тіла. Вивчите, як звучить ваш зріст, статура. В межах цієї теми можна одночасно вивчати нові слова про одяг та взуття. Завдяки цьому вам під силу буде щодня давати повний опис свого зовнішнього вигляду, повторюючи пройдені слова і вивчаючи нові.

Зовнішність і характер людини на різних мовах звучать різноманітно, і вивчення цих розділів займає досить часу. Для початку потрібно запам'ятати основні терміни з однієї іноземної мови. З часом свої знання можна розширювати, вивчаючи інші.

Розповідаючи про риси характеру, намагайтеся починати з малого: спочатку вам досить запам'ятати, як звучать поширені терміни "злий" і "добрий", "спокійний" і "активний" і т. д. Вивчивши ази, поповнюйте перелік слів про зовнішність людини та її характер новими рисами, більш складними і тематичними.

Вивчаємо зовнішність і характер разом з дітьми

Проводити уроки з навчання іноземної мови в рамках теми "характер і зовнішність" разом з дітьми можна дуже цікаво. Якщо у вас займається група малюків – об’єднайте їх парно. Нехай кожна дитина по черзі розповідає про характер та зовнішність спочатку самого себе, а потім свого напарника. Завдяки цьому діти будуть краще пізнавати один одного. Вивчення іноземної мови для самих маленьких стане веселим та яскравим.

Вивчивши перелікк слів - характер людини і його зовнішність - переходьте до інших тем. Однак, регулярно повертайтеся до пройденого матеріалу, повторюйте його і поповнюйте свій словниковий запас. Потрібно легко і невимушено висловлювати свої думки на мові, що вивчаєте. Такий підхід до навчання неодмінно дасть позитивний результат!