Пропоную до Вашої уваги ще одну тему у вивченні іноземних мов. Я впевнений, що Ви вже встигли вивчити безліч тематик, які здалися Вам найбільш корисними. Тепер настав час вивчати слова про ягоди.

Ця стаття як раз на цю тему. Найближчим часом Ви зможете ознайомитися з назвою різних ягід та їх перекладом на всі мови світу.

Ягоди на різних мовах світу

Напевно, найапетитніша тема з усіх, що Вам доведеться вивчати - це тема про ягоди на різних мовах світу. Тільки від спогадів про соковиті, стиглі, м'які ягідки просто слинки ковтаєш.

Цікавим є той факт, що англійською мовою «ягода» (тобто berry) зустрічається в назвах майже всіх ягід. Так само як і в назвах горіхів. Трохи згодом, Ви це самі побачите.

Вивчаємо назви ягід

Назви ягід на слух не менш солодкі, ніж на смак. Наприклад: малинка, полуниця ммм.. Апетитно звучать назви ягід на різних мовах світу. Всередині навіть однієї мови можна спостерігати різницю в назвах ягід. Тут варто враховувати різні діалекти. Вони присутні у всіх країнах. Тобто, в різних регіонах Англії, одні і ті ж ягоди можуть називатися абсолютно по-різному. Різниця ця особливо добре видно між назвами: Англії, Шотландії та США. Вони всі розмовляють англійською, але ці мови все-таки різні. А різниця ця  полягає у використанні різних діалектів. Не варто дивуватися, якщо Ви почуєте інший переклад знайомого Вам слова. Перлік слів на тему «ягоди» досить вузький, порівняно з іншими тематиками, тому вчити цей перелік буде легше і швидше.

Більшість людей люблять однакові ягоди (хтось більше, хтось менше), і спілкуючись з кимось, ми вживаємо слова про них. Щоб спілкуватися з іноземцем на рівних - необхідно знати назви ягід.

Вивчаємо назви ягід на всіх мовах

Картки для вивчення слів на тему «ягоди», та в принципі і на будь-яку іншу тему, дозволяють з легкістю вивчити будь-яку мову. Якщо Ви неодноразово намагалися стати поліглотом або хоча б більш-менш бажаєте володіти англійською? а Вам це було не під силу. Тепер ситуацію змінити можна кардинально тому, що цей метод дозволяє легше засвоїти величезну кількість слів. Переважно, це помітно на дітлах. Цей метод їм дуже «за смаком». Хоча і безліч дорослих з радістю використовують цікаві картинки. Як і для дітей, так і для дорослих метод з яскравими картинки найефективніший. Саме візуальна пам'ять дозволяє запам'ятовувати назви ягід швидше.

Отримані знання, Вам дуже знадобляться, якщо Ви захочете листуватися з іноземцями. Або для написання кулінарної книги, щоб дорого продати її закордоном. Плануєте поїхати за кордон, то без мови - ніяк. Принаймі, без найсмачнішого в ресторані не залишитеся. Володіючи вивченими словами, Вам буде до снаги спілкування з будь-яким продавцем на ринку закордоном. Де можна придбати солодкі ягідки. Смачного Вам вивчення!