Емоції різними мовами світу.

Так уже повелося, що багато людей «думає» більше емоціями та інстинктами (тобто - почуттями), адже не всім властива логічна манера мислення. І нічого поганого немає в тому, що б думати, на перший погляд, не здорово. Адже за задумом нашої спільної матінки природи логіка у людей формується протягом усього його життя, завдяки життєвому досвіду та бажанню мислити, а емоції та інстинкти формуються на підставі життєвого досвіду всього Вашого роду, оскільки вони передаються з генами у спадок. Ось і виходить, що за логікою природи, вона обдаровує мисленням переважаючим емоціями (у науці це називається високопримативним) тих, хто для неї більш важливий. Тому цим високопримативним мисленням природа нагороджує переважно жінок. Тому дівчатам і людям дуже підійдуть варіанти методики описані нижче. Це твердження ґрунтується на тому, що є дуже цікава особливість, яку легко помітити всім – емоції різними мовами світу звучать по-різному, але зобразити це можна однаково. Цим ми скористаємося.

Вчимо слова на тему емоцій.

Емоції та почуття багатьох людей вкрай яскраві та мінливі. Тому вивчати слова на тему емоцій для багатьох людей буде дуже цікаво.

Для того, щоб навчання слів по темі емоцій стало цікавішим, рекомендуємо проводити нижчезазначені фішки, які підвищать запам'ятовування матеріалу в рази.

Варіант перший: скористатися допомогою напарника, нехай він показує Вам картки іноземною мовою і при цьому підказує своїм виразом особи. Наприклад: дістаючи картку з написом «happy» напарник повинен зробити радісне вираження обличчя, а Ви повинні відгадати і назвати вголос емоцію радості мовою, що вивчається.

Варіант другий: напарник показує Вам гримасу своїм обличчям і тілом (якщо потрібно), а Ви повинні знайти та показати йому картку з назвою емоції іноземною мовою.

Варіант третій: напарник показує картку іноземною мовою, а Вам потрібно сказати переклад цього слова та зобразити цю емоцію.

Варіант четвертий: напарник показує назву картки українською мовою, а Вам потрібно написати переклад тією мовою, яку Ви вивчаєте.

Варіант п'ятий: напарник показує картку, і при цьому показує мімікою додаткові слова, формую таким чином цілі пропозиції. Наприклад, показуючи картку з написом «happy» можна мімікою показати решту слів, так що вийти: я і ти щасливі разом.

Ці методики можна використовувати в будь-якій черговості. Це не впливає на ефективність навчання. У ній Вам варто показувати емоції, виражені особливо яскраво, намагаючись перебільшити її зовні. Тут варто підключити більше різних варіантів візуалізації: це і голос, і рухи, і міміка. Показуйте пальцем на предмети і фотографії, що поруч стоять, включно, за якими можна визначити потрібні Вам слова. Для навчання дітей менше – Ви можете використовувати з метою візуалізації іграшки, і особливо ляльки, роблячи за їх допомогою сценки та різні діалоги. Але пам'ятайте, що не варто за один раз перевантажувати себе. До двох годин часу буде цілком достатньо. Після чого можна або взагалі припинити навчання цього ж дня, або змінити методику на інший варіант.

Список емоцій

Список емоцій не такий вже й великий. Тому і карток з цієї тематики буде значно менше ніж в інших тематиках, зате вчити його в рази цікавіше. Використовуючи методи з цієї статті, Вам вдасться вивчити назви емоцій цікаво та швидко!