Якщо не замислюватися, то слів по темі родина може здатися досить мало. Але якщо розглянути всіх родичів, то легко зрозуміти, що слів по даній темі просто сила-силенна. Ознайомившись з даною статтею, Ви опануєте безліч слів на тему родина на всіх основних мовах світу. Усіх слів звичайно тут не буде. Так як намагатися вивчити відразу всі слова з даної тематики, було б дуже непросто. Адже тема дуже обширна. Наш сайт пропонує добірку на вищому рівні.

Родина на різних мовах світу - по різному пишеться і звучить. Це, напевно, саме рідне слово, яке викликає у всіх тільки теплі, приємні та світлі емоції всередині. Тому вчити слова на тему родина - трохи простіше ніж інші, так як це слово приємно чути і говорити.

Вивчаємо перелік слів про родину

Тему родина можна заслужено назвати однією з головних. Тому, що це як мінімум один з найбільш важливих елементів у житті кожної людини. Доброю новиною є те, що запам'ятати більшість слів за тематикою - родина дуже просто. Тут Ви знайдете основні слова на цю тему, а решта - справа вже за Вами!

Список слів про родину не обмежується найближчими родичами: мама, тато, сестра або брат (у кого як). У нас ви зможете переглянути повністю всі слова, які є по темі родина.

Родичі на інших мовах

Найбільш близькими людьми прийнято вважати - кровних, тобто родичів. Як звучать такі рідні слова: мама, тато, син і т .д. належитьзнати напевно всім. Всю необхідну інформацію ми надали у вигляді табличок, що б Вам було простіше запам'ятати всі слова на цю тему. Члени сім'ї на всіх мовах світу пишуться різними літерами, але об'єднує їх те ж добре слово - родина. Для порівняння подивіться, як пишуться родичі на інших мовах. І Ви зможете побачити в багатьох мовах певну схожість. Крім того можна відчути що дані слова тільки здаються складними. А на практиці вчити їх - досить просто. Ці слова так і будуть, як говориться, відлітати від зубів.

На інших сайтах дуже не вистачає перекладів слів на таких мовах як німецька, французька, італійська та багато інших. А адже це найпопулярніші мови після англійської. І забувати про них зовсім не варто. Тому на даному ресурсі всім відвідувачам надана можливість вивчити слова на величезній кількості мов. Сподіваємося, що обрані слова - будуть найбільш корисні для нашого читача. У багатьох мовах дуже важливий рід слів, тому поставити якісний переклад автоматичним шляхом, вкрай проблематично, але вивчати такі слова не менш цікаво.

Тут є все слова для будь-якого рівня вивчення. Починаючи від простого новачка і закінчуючи майстром слова, і заслуженим поліглотом. Та й в принципі сам спосіб є дуже практичним для вивчення будь-якої мови, хоч англійської, хоч китайського. Хоча звичайно про це судити вже не мені, а швидше Вам.