Щоб вміти спілкуватися будь-якою мовою, дуже важливо мати, гідний словниковий запас. На даній сторінці сайту Ви зможете досконально вивчити англійські слова з теми «одяг».

Багато слів про одяг запозичені у інших держав. І це не дивно,  адже кожна країна відрізняється своєю культурою, своїми звичаями і не дивно, що у кожної країни є свої особливі назви одягу. Назви одягу на різних мовах можуть і збігатися  в декількох мовах одночасно - завдяки цьому вивчати такі слова буде набагато простіше, ніж інші.

Вчимо слова по темі «Одяг».

Ознайомтеся зі списком слів вказаними нижче, англійською та іншими мовами і виберіть саме ті слова, якими ви будете користуватися найчастіше. Саме з них я б рекомендував Вам починати навчання. Так як слова, які Вам більше всього потрібні Ви зможете запам'ятати легше. Отже з цього виходить, що у Вас залишиться «запал» для закінчення вивчення слів з тематики одягу.

Слова на тему одягу дуже корисні для повсякденного використання, тому обов'язково поставтеся з увагою при вивченні цієї теми. Адже вивчені слова ще не раз стануть в нагоді вам у повсякденному житті. Озирніться навколо нас так багато цікавих слів про одяг. Це і джинси, і сорочки, і футболки, і багато інших.

Цей список слів про одяг є найбільш практичним для вивчення, так як у нього не включені такі рідко вживані слова як ЖАБО і так далі.

Ніхто не вимагає від вас вивчення іноземних мов на всі 100%, але набір словникового запасу - це сама основа. Тому наберіться терпіння і результат не змусить себе довго чекати.

Адже той час який ви вкладете в навчання - обов'язково окупиться в майбутньому! Наш перелік слів корисний тим, що їх справді багато і Вам не доведеться шукати потрібні назви в різноманітних джерелах. Все необхідне для вивчення одежної тематики Ви знайдете тут. Другим позитивним моментом є те, що всі слова згруповані в одну тему. І не просто згруповані, а відібрані слова, які є найбільш корисними і популярними в побуті.

Існує 2 популярних варіанти для кращого запам'ятовування іноземних слів.

  • Заповнення пропусків у словах

Для цієї вправи Вам знадобиться напарник або викладач. Коли одна людина зачитує слова на мові, що вивчається, але при цьому пропускає кілька літер (можна одну). Іншій людині потрібно повторити це слово, але вже правильно. Цю вправу можна робити як усно, так і письмово.

  • Іноземний кросворд

В цьому способі так само потрібні дві людини. Тільки цей метод буде більш витратним за часом. Але зате він більш цікавий. Отже, суть - одна людина бере картку, і не показуючи її Вам починає підказувати, що ж це за слово. З боку це ще схоже на популярну гру під назвою «крокодил». Різниця лише в тому, що відповідати потрібно на іншій мові. Але врахуйте, цей метод призначений вже для відточування майстерності, а не для вивчення слів з нуля. Сказати слово англійською,  якщо  не пам'ятаєтаєш його переклад Вам буде дуже проблематично.