Календар для найменших. Вчимо назви 12 місяців року з дітьми.

Ваша дитина вже почала помічати зміну пір року, а до шкільних підручників ще далеко? Тоді запрошуємо в гості  на наш розвиваючий сайт! Ви абсолютно праві, якщо думаєте, що вчити 12 місяців з дитиною потрібно раніше, ніж в 7 років, коли він піде в школу. Цей цікавий процес можна починати вже в 3-4 роки. Саме в цьому віці діти помічають зміну погодних умов і те, як ви їх одягаєте в залежності від них.

Дванадцять місяців ваша дитина вивчить граючи, тому що матеріал нашого сайту спрямований на те, щоб малюки весело і з задоволенням освоювали навколишній світ і приступали до вивчення його основ. Ми прагнули, щоб календар був цікавий і захоплюючий для вивчення. Для цього при складанні методичних рекомендацій ми керувалися досвідом провідних педагогів. Безліч знань поколінь ми спромоглися зібрати воєдино і запропонувати вам кращі методики, які максимально ефективно працюватимуть над розвитком дитячого кругозору.

Якщо вас цікавить вивчення малюком назви місяця українською мовою, то наш сайт надає і таку можливість. Навчальні матеріали складені колегами, для яких українська - це рідна мова, тому не варто хвилюватися за якість вивчення.

Всім відомо, що малюки дуже добре сприймають різні мови в той період, коли вчаться говорити. Тому ми пропонуємо відразу розширити дитяче сприйняття і вивчити назву місяця року з вашою дитиною на різних іноземних мовах. За допомогою ігор та цікавих відеоматеріалів ваше чадо незабаром зможе називати назву місяця англійською мовою. Світові виробники часто надають інформацію та інструкції англійською, тому знання основ цієї мови буде не зайвим. Навчання ми зробили максимально легким для дитячого сприйняття.

Вивчаючи календар, ми також розвиваємо і пам'ять. Різні забавні вірші та пісеньки легко сприймаються дітьми; одночасно відбувається запам'ятовування назви місяців, їх характеристик і відмінних рис. Усвідомивши зміну пір року, дитина легше зрозуміє навколишній світ і зробить наступні кроки до його вивчення.

Зима
Грудень Січень Лютий
Весна
Березень Квітень Травень
Літо
Червень Липень Серпень
Осінь
Вересень Жовтень Листопад