Зараз ми спробуємо ще один досить гарний метод вивчення іноземних мов - це написати або прочитати оповідання, в якому є цілий перелік слів на тему дім. Оповідання оформлене і розділеного на дві частини. Для того, що  ви змогли порівняти свої знання до і після. І помітити суттєву різницю.

Отже, 1 частина оповідання:

Мої бабуся з дідусем у 1981 році вирішили створити свою родину. В ті часи ще існував Радянський Союз. Великою перевагою тих часів було те, що молоді пари могли отримати квартиру безкоштовно, від держави. Хоча майже всі вони виглядали схожими одна на одну - будувалися вони якісно і на совість. Так само влада вчинила і з моїми родичами – вони отримали гарну трикімнатну квартиру, яка знаходилася в спальному районі місті. Хоча бабусі і не дуже подобався той район.

У мене є: три кімнати,  кухня, ванна кімната, туалет і балкон. Увійшовши до моєї оселі, ви відразу побачите довгу вітальню, де ви можете знайти безліч шаф і величезні вікна.

По праву руку знаходиться кухня. Наша кухня невелика, але це дуже зручно. Там ви зможете знайти всі прилади, необхідні в сучасній кухні: холодильник, газова плита, мікрохвильова піч, кухонний комбайн, міксер, кавоварка і так далі. Також є сучасні меблі - кухонний стіл і чотири стільці. Стіни прикрашені вишитими картинами. Завдяки великому вікну, кухня завжди наповнена сонячним світлом. Моя родина воліє проводити час на кухні тому, що це найтепліше і найзручніше місце нашої квартири.

Пройшовши по коридору, ви потрапите до вітальні. В цій частині квартири є улюблений куточок мого дідуся. Він любить відпочивати там. А саме лежати на дивані і дивитися телевізор. З правої сторони кімнати розташовано безліч шаф для одягу і книг. З лівого боку є диван, два крісла і журнальний столик між ними, а також  великий телевізор перед диваном. Велике вікно і балкон в цій кімнаті потопають в чудових рослинах, які так любить моя мама.

Перелік слів на тему: Будинок на всіх мовах світу

Якщо бути точним, то слова, представлені нижче «освітлюють» всі основні мови світу. Це зроблено для вашої зручності, що б у вас був вибір, яку мову вивчати. Перелік слів на тему «Будинок» величезний, незважаючи на свою просту тематику, тому під час навчання Ви зможете побачити старі слова, які вже не трапляються в сучасній розмові.

Вчити слова, пов'язані з будинком не так складно, як вам здається - адже їх легше всього візуалізувати тому, що предмети вивчення оточують нас повсякчас.

2 частина оповідання:

Поряд з вітальнею розташована дитяча кімната. Раніше це була кімната моєї сестри і моя. Але коли моя сестра стала жити окремо - ця кімната стала повністю моєю. Ця кімната найменша в квартирі, але це не знижує її гідності. В ній є шафа, диван, книжкова шафа, письмовий стіл з комп'ютером на ньому,  туалетний столик, пухнастий килим на підлозі, плакати на стінах та кімнатні рослини на підвіконні.

Ванна кімната пофарбована в синій колір, а ванна і умивальник - світло-жовті. Наші рушники і халати різних кольорів, а килим синій. Тому коли ви потрапляєте до ванної кімнати, у вас виникає відчуття, що ви знаходитеся всередині веселки.

В туалеті місця дуже мало. Крім унітазу і невеликого комода поруч більш нічого немає.
Отже, рухаємося до останньої кімнаті в квартирі. Це кімната моїх бабусі з дідусем. З необхідних меблів - це двоспальне ліжко, дві приліжкові тумбочки і велика шафа. Ця кімната в теплих тонах, тому завжди приємно відпочивати там, читаючи або дивлячись телевізор, який закріплений на стіні. У цій кімнаті є другий балкон.

Як говориться, "Мій дім - моя фортеця". Такою же фортецею є і наша квартира для мене. І цей теплий, душевний куточок я не проміняю на жоден інший!

Кімнати на всіх мовах світу називають по-різному. Об'єднує ці назви у всіх мовах - відчуття комфорту, з яким асоціюється це місце. Удачі у вивченні!