Маленькі діти дуже допитливі. Вони полюбляють ставити багато питань. За цікавість до всього що відбувається їх нерідко називають «Чомучка». Якщо дитина зацікавилася днями тижня, то вона заслуговує заохочення. Це означає, що прийшла пора вчитися. Щоб зробити заняття з малюками цікавими і ненудними, потрібно, щоб процес навчання супроводжувався показом ілюстративних матеріалів. Цікаві ігри допоможуть дошкільнятам запам'ятати дні тижня легше. Все починається з яскравого і незабутнього пояснення.

Знайомство з днями тижня, назви. Робочі та вихідні дні.

Дитині потрібно розповісти, що у тижні є сім днів. Важливо, щоб дітям відразу дали інформацію про те, як всі вони називаються. Тоді малюки поступово вивчать назву днів тижня, і при цьому вони практично не будуть плутатися. Дитині потрібно пояснити, що дні бувають різними. Робочі дні тижня - з понеділка по п'ятницю, коли дорослим потрібно працювати, а дітям вчитися або ходити в дитячий садок; та вихідні дні тижня - субота і неділя - час відпочинку, коли всі члени сім'ї можуть відпочивати вдома. Для демонстративності зробіть з картону круг і розділіть його на 7 частин. Пронумеруйте і підпишіть їх, намалюйте який-небудь вид діяльності, яким ви займаєтеся в цей день. Наприклад: неділя - гуляємо в парку. У середині кола розташовується та обертається стрілка, яку легко можна навести на будь-який день тижня для дітей.

Навчання - процес творчий

Дні тижня для дітей легше вчити, якщо запам'ятовувати їх разом з віршиками. Розучування віршів з корисною інформацією - заняття веселе і захоплююче. Найкраще, коли у вас під рукою виявиться відповідна картинка. Дітям подобається вчити рядки що римуються, про емоційно забарвлені справи, які їм добре знайомі.

«У неділю спочивав – я багато працював!»

Вивчаємо з дітьми, скільки днів у тижні, поки малюки не засвоять цей матеріал. Дуже скоро ви будете радіти успіхам своїх маленьких учнів. Вони самі розкажуть вам, як називаються дні тижня. Для дітей вчити і дізнаватися щось разом з вами - це радість пізнання.