Вивчення іноземної мови з дітьми зазвичай проходить в ігровій формі. По-перше, так юним учням простіше запам'ятати необхідний обсяг інформації, по-друге, навряд чи вам вдасться чогось навчити малюка, якщо підійти до цього з усією строгістю і чинністю.

Для вивчення іноземних слів з дітьми не обов'язково проводити уроки в традиційному розумінні, саджаючи малюків за парти і задаючи домашні завдання. Більш того, для цього навіть не обов'язково бути присутнім в навчальному класі. Вчити дитину іноземним словами можна де завгодно: вдома, на прогулянці, в дитячому магазині – залежить від вашої фантазії! Наприклад, прийом їжі також можна зробити частиною навчального процесу, а допоможуть вам у цьому наші навчальні посібники.

Методика вивчення їжі на різних мовах

Ви кличете малюка до столу, а в процесі годування чітко проговорюєте назви страв і продуктів на іноземній мові. Робити це потрібно кілька разів поспіль, змінюючи назви по черзі і стежачи за реакцією юного учня. Не змушуйте дитину повторювати за вами слова під час їжі, так як в даному випадку прийом їжі все ж є пріоритетним. Після того, як малюк поїсть, можна перейти до другої частини заняття: нехай він разом з вами повторить всі назви їжі на іноземній мові, які тільки що почув.

Покличте дитину на кухню, коли ви готуєте їсти. Перерахуйте продукти, які ви будете використовувати для приготування страви,  назви страви, а також етапи: обсмажування, варіння, тушкування і т.д. Краще, якщо малюк візьме участь в процесі приготування страви, і ви разом будете промовляти назви їжі на різних мовах.

Згодом можна розширювати словниковий запас, перераховуючи продукти, які є у вас в холодильнику, або ж ті, які ви купуєте в магазині.

Як вивчити їжу на іноземній мові за картками?

Для того щоб вивчити з дитиною назви продуктів на іноземній мові, зовсім не обов'язково проводити навчання на прикладі реальних продуктів. Для поліпшення ефекту від освітнього процесу ми пропонуємо використовувати спеціальні картки із зображенням страв, окремих продуктів, кухонного приладдя і т.д. Покажіть малюкові картку, промовте назву їжі на іноземній мові, а потім запропонуйте  дитині повторювати за вами. Не варто очікувати, що вона відразу ж почне говорити, проте, наші навчальні посібники допоможуть вам правильно організувати навчальний процес і досягти бажаного результату.

Також можна самостійно виготовити картки з зображенням різної їжі для спрощення процесу вивчення іноземної мови з дитиною. Для цього ретельно ознайомтесь з нашими рекомендаціями  і починайте. Найкраще, якщо ви разом будете малювати, клеїти і вирізати картинки - це сподобається і вам, і вашому малюкові. В процесі виготовлення посібників промовляйте назви їжі на іноземній мові - це допоможе дитині швидше запам'ятати нові слова.

Вивчаємо їжу на різних мовах в магазинах і кафе

Можливо, ви не здогадувалися, але похід до магазину за продуктами або в кафе можна також зробити частиною процесу вивчення назв їжі з дитиною. Прогулюючись по ринку або супермаркету, ненав’язливо промовляйте назви продуктів, які ви бачите, і пропонуйте малюку повторювати за вами.

Замовляючи блюдо або напій в кафе, пропонуйте дитині сказати  їх назви на мові, що вивчається - так у нього виникнуть асоціації, які в подальшому допоможуть при вивченні мови. Більш докладно про методики вивчення назв їжі з дитиною ви можете почитати в наших методичних рекомендаціях, які представлені на сайті.

Цікавих вам уроків і приємного навчання!